Intellinet media konwerter 10/100base-tx rj45 / 100base-fx (mm sc) 2km 1310nm

  • Cena: 174.99 zł
  • EAN: 0766623506502
  • Marka: intellinet
  • Ilość odwiedzin: 3
Kup produkt

Opis produktu

Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!