Paracetamol 0,5g x 100 tabletek

Kup produkt

Opis produktu

Produkt leczniczy Paracetamol 0,5g to preparat do stosowania w łagodzeniu bólu o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu, a także w obniżaniu gorączki. Każda tabletka zawiera aż 500mg substancji czynnej, czyli paracetamolu.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!